KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15175196
nr 1517 5196
Guy Nochet. Signerad, Parisgata. Olja på duk, 21x26 cm, yttermått inklusive ram: 29x34 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 23 januari 2023
kl 20:26:13
600 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)